Grönt Kort Utbildare

Grönt Kort

 

Grönt Kort utbildare i Örebro uppdaterad 2019-06-12

Observera att man måste gå fortbildning vartannat år för att vara behörig att hålla i grönt kort-kurser

Namn Efternamn Klubb Telefon mail fortbildningsår
Mariana Junttila
0706-52 46 61 mariana-junttila@hotmail.com 2017
Alexandra Larsson   070-622 97 57
alexandralarsson@hotmail.co.uk 
2017
Elisabeth Jaeger Kumla Ridklubb 0705-18 23 26 elisabeth_jaeger@hotmail.com 2017
Johanna Klockars Lindetraktens HSF 070-3609785 johanna.klockars@hotmail.com 2017
Amanda Larsson Vintros Ridklubb 0730-51 26 49 amandalarsson1990@hotmail.se  2018
Anna Edman Mullhyttans Ridklubb 0708-237 705 edman.anna@hotmail.com 2019
Lilian Tanneby Nerikes DRK 0705-53 96 78 liliantanneby@hotmail.com 2016
Regina Fallberg Närkesbergs HSF 073-8246945 stallslate@hotmail.se 2017
Ann Snobl Odensbackens ridklubb 072-7228636 annsnobl@hotmail.com 2017
Susanne Snobl Odensbackens ridklubb 073-4408196 sussisnobl@home.se 2017
Linnéa Karlsson Linde ridskola 0768-08 53 35 karlsson-linnea@hotmail.com 2019
Ann-Louise Svensson Ryttarkamraterna Kumla 076-195 49 93 ann-louise.svensson@kriminalvarden.se 2017
Maria Landin Ryttarkamraterna Kumla 073-658 30 03 stallcolour@yahoo.se 2019
Marion Johansson Viby Rid o Körsällskap 070-415 41 61 marionvrks@hotmail.com 2018
Elin Björklund Örebro Ryttarteam   elin_bjorklund4@hotmail.com2 2018
Cassandra Lusth Örebro Ryttarteam 070-511 61 91 cassandra.l90@hotmail.com 2018
Lollo Brantsberg GlanshammarsRyttarna 076-320 48 55 loolloo_91@hotmail.com 2019
Angelica 
Gehlin Örebro Fältritklubb
070-7170908
angelica.gehlin@orebrofaltrittklubb.se
2017
Fia  Kruger Örebro Fältrittklubb 073-3520270 fia.kruger@orebrofaltrittklubb.se 2019
Anna Karin Nilsson Kumla Ridklubb
070-5922417
annakarinkumla@hotmail.com
2017
Idamarie Andersson Karlskoga HSF
073-8374524
idamarieandersson@hotmail.com
2017
Karolina Åkesson Karlskoga HSF
karolina.akesson@live.se
2017
Lovisa Larsson Karlskoga Dressage club     2018
Sofia Johansson Degerfors Rid och Körsällskap     2019
Jennie Kinnunen Degerfors Rid och Körsällskap     2019
Chatarina Lindgren  
070-8164565
   

Senast uppdaterad: 2019-08-16