FOTO: Kim Kangas - Sweden

Anmälda lag Div II hoppning, ponny 2019

2012-06-12

Anmälan till Div II ponny hoppning 2019

Klubb 17 lag

Lagledare

E-post

Linköpings FRK

Maria Grundström

mariagrundstrom@gmail.com

Smedby Gårds RF

Anette Malm

nette_@hotmail.se

F Nyckelryttarna

Margareta Forsberg

maggan@stallnyckelby.se

Rappestad RK

Jessica Almgren

shettis-j@hotmail.com

Åby RK

Maria Jättne

011169957@telia.com

MORF

Fanny Hallberg

fanny.hallberg@telia.com

Skogslottens RF lag 1

Frida Hagelin

frida@hotmail.com

Skogslottens RF lag 2

Frida Hagelin

 

Stora Sjögestad RF

Therese Thor

therese.thor@gmail.com

Nykyrka RK

Ingrid Stark

ingridstark1951@hotmail.se

Mjölby RK

Karin Rhedin

karin.rhedin@homail.com

Åkerbo RKS lag 1

Therese Kågemyr

therese.erlin@telia.com

Åkerbo RKS lag 2

Therese Kågemyr

 

Söderköpings RS lag 1

Ebba Melin

ebba_melin@hotmail.com

Söderköpings RS lag 2

Ebba Melin

 

F Mantorpsryttarna

Christina Almtun

christina.almtun@liu.se

 F Sportryttarna

 Sanne Nordqvist

 sannenordqvist@hotmail.com

 

 

 

Sponsorer

Annons