Styrelsen i utbildningssektionen

Ordförande

Stina Nerman, ledamot i huvudstyrelsen

Tel: 070-8415951

e-post: stina.nerman@gmail.com

Ledamöter

Britt Bengtsson, vice ordförande

Tel: 070-8220863

e-post: Bengtsson_britt@hotmail.com

Emma Broman

Tel: 073-5433353

e-post: emma.broman@gmail.com

Nina Tauberman, ansvarig för parasport

e-post: ninaman7@hotmail.com

Gith Hansson

Telefon: 073-1571977

E-post: gith87@gmail.com

Daniella Aman, vice sekreterare

Telefon: 070-9104900

daniella.aman@gmail.com

Kerstin Krystadius, sekreterare

Telefon: 072-2131300

kerstin.krystadius@telia.com

Anette Tholf, konsulent

Telefon 010-476 50 80
e-post:anette.tholf@ridsport.se


Senast uppdaterad: 2020-06-23

Sponsorer

Annons