GRF Styrelse


ordförande 

Cecilia Stenström, 0704-48 24 30, cilla.stenstrom@gmail.com 

Ange alt-text här.

Vice ordförande, adjungerad

Distriktsgrenledare i dressyr

Eva Wiklund, tfn. 0707-59 64 29, eva.wiklund@telia.com
Elisabeth Johansson

Sekreterare, adjungerad

Elisabeth Johansson, tfn. 0733-76 86 22, ridsport@gotsport.se


Kassör, adjungerad Sofie Nilsson, tfn. 070-492 28 86, sofienilsson@telia.com
Ange alt-text här. Styrelseledamot och tävlingsansvarig
Monica Viberg, tfn. 0709-72 76 69, monika.viberg@telia.com

Styrelseledamot och utbildningsansvarig  Jennie Håkansson,  0708-898907, jennahakansson@hotmail.se
  Styrelseledamot
Ylva Tevell, tfn. 0706-70 74 85, ylva.tevell@spray.se
  Styrelseledamot Eva Sahlsten, tfn. 0761-272387, eva.sahlsten@telia.com
 

 

   
 
Styrelseledamot och säkerhetsansvarig Johanna Engfelt, tfn. 0705-22 81 72 johanna.engfeldt@hotmail.com
  Styrelseledamot
Jenny Löfgren, tfn. 0704-565564, jenny.lofgren@gotland.se

Styrelseledamot

Distriktsgrenledare i körning

Susanna Wickberg-Hoas, susanna.wickberg@telia.com
 

Styrelseledamot

Webmaster

 Edith Olofsson, tfn. 0737-04 75 17, edith_olofsson_@hotmail.com

 


 
 


 Grenledare hoppning ponny

Eva Hållsten, 073 907 26 80

eva@stockvike.com

Bild kommer Grenledare hoppning ridhäst  
Bild kommer Handikappansvarig

Helen Hillton Bogren

hehibo@hotmail.com


Senast uppdaterad: 2014-10-27

Sponsorer

Annons